• Novinky

Archiv novinek

mladý redaktor 7/2015
mladý redaktor 7/2015

Škola už skončila, ale máme ještě k dispozici čánek od Barbory Vránové ze VI. třídy ZŠ Povážské.

mlady redaktor 6/2015
mlady redaktor 6/2015

V červovém mladém radaktorovi se Klára Čampulková ze VI. třídy, ZŠ Povážské, zkusila podívat na naši planetu přímo jejíma očima...

Slavnostní otevření VIP Shlellac salonu
Slavnostní otevření VIP Shlellac salonu

V našem obchodním centru Maxim Strakonice proběhlo dne 01.06. 2015 slavnostní otevření VIP Shellac salonu. Zajímavostí je, že je jediný ve Strakonicích a přilehlém okolí.

mladý redaktor 5/15
mladý redaktor 5/15

Tentokráte si Veronika Uhrová ze ZŠ Povážská Strakonice vyzkoušela roli opravdového novináře a napsala článek o tom, jak její školu navštívili lidí z občanského sdružení, které pomáhá nevidomím lidem.

Přístavba Obchodního centra Maxim
Přístavba Obchodního centra Maxim

Obchodní centrum Maxim se rozhodlo rozšířit své obchodní prostory, aby mohlo svým zákazníkům nabídnout ještě více služeb. Stavba je již v plném proudu a dokončí se v září tohoto roku. Jako místo bylo zvoleno bývalé květinářství, které bylo zbouráno a na jeho místě již brzy vyroste budova, nabízející prostory pro nové obchody a kanceláře.

Rozhodně nemůže být řeč o něčem malém, podlahová plocha bude mít zhruba 230 metrů čtverečních ve dvou podlažích. Objekt bude přímo napojen na již stávající objekt OC Maxim. Jedná se tedy o velmi lukrativní místo s blízkým parkovištěm a výbornou dostupností. Stavbu má na starosti místní firma Toman.

BUĎTE INFORMOVÁNI !
Získejte náskok před ostatními díky pravidelným aktualitám ...
* Zasílání aktualit lze kdykoliv zrušit.