• Novinky > PEKAŘ - nová prodejna

PEKAŘ - nová prodejna

PEKAŘ - nová prodejna

Prodejna "Pekař" v OC Maxim Strakonice otevřena od 1. července 2014! Můžete se těšit každý den na čerstvé pečivo mnoha různých druhů. Bohatý sortiment nabízí vše od sladkých zákusků až po slané křupavé rohlíky.

Naše prodejna "Pekař" v OC Maxim ve Strakonicích Vám nabízí vyhlášený, skvělý Zlivický chléb. Chléb z pravého kvasu pečený klasickou technologií v parní peci. Výroba chleba a pečiva navazuje na tradiční výrobu, které je ve Zlivické pekárně provozována již od roku 1938! Díky tradiční technologii se nám daří udržet kvalitu našich výrobků a jedinečnost jejich chuti. Náš chléb díky tomu při správném skladování vydrží čerstvý i jeden týden! 
Přinášíme Vám také báječné, tradiční a především poctivé zákusky ze Štěkně. Objednejte si u nás dort pro Vaše blízké, nebo hned celé cukrářské menu pro radostnou událost v rodině. 
To nejlepší najdete u "Pekaře" v OC Maxim ve Strakonicích. Vacovské rohlíky a housky, staročeské housky a rohlíky zadělávané jogurtem z Vlachova Březí, koláčky, loupáky, koblihy a další čerstvé dobroty podle tradičních receptur od poctivých pekařů.
Nezapomeňte se zaregistrovat níže, abyste měli vždy všechny novinky s předstihem.

BUĎTE INFORMOVÁNI !
Získejte náskok před ostatními díky pravidelným aktualitám ...
* Zasílání aktualit lze kdykoliv zrušit.