• Novinky > Nová rubrika Mladý redaktor

Nová rubrika Mladý redaktor

Nová rubrika Mladý redaktor

Strakonické noviny MAXIM by Vás, čtenáře, rádi informovaly o tom, že již v čísle září 2014 bude součástí novin nová rubrika Mladý redaktor. 


Vše se odráží především z toho, že chceme, aby žáci strakonických základních škol využili svůj eventuální potenciál a hlavně aby strávili svůj volný čas smysluplnou aktivitou. Mladý jedinec bude tak rozvíjet svoje kreativní myšlení, komunikační schopnosti nebo se také naučí pracovat s nervozitou. Jejich články budou založeny na nejrůznějších tématech. Téměř vše bude tedy v jejich režii. Čtenáři uvidí, jak „náctiletí“ vnímají svět kolem sebe a jaký mají postoj ke svému mladému životu.
V zářijovém vydání budou psát žáci Základní školy Františka Ladislava Čelakovského. Věříme, že stejně jako nás, tak i Vás potěší svým talentem. Jedno je jisté - bude to velmi zajímavé a doufejme i přínosné pro Vaše děti. Jejich díla mohou být v budoucnu inspirací i pro děti mladšího věku.

Pokud Vás tento nápad zaujal a cítíte, že právě Vaše dítě by rádo získalo tuto zkušenost, budeme rádi, když nás zkontaktujete na emailovou adresu redakce@ocmaxim.cz

                                                                                       V případě, že chcete dostávat pravidelně informace o "Mladý redaktor", zadejte Vaši e-mailovou adresu - níže.

BUĎTE INFORMOVÁNI !
Získejte náskok před ostatními díky pravidelným aktualitám ...
* Zasílání aktualit lze kdykoliv zrušit.